
Ondernemers mogen vanaf 25 juni opnieuw TVL-steun aanvragen
Vanaf 8:00 morgenochtend mogen ondernemers weer steun aanvragen om het betalen van hun vaste lasten mogelijk te maken, dit meldt de website van Rijksoverheid. Het gaat bij deze aanvraag om de periode van het tweede kwartaal.
Bij het aanvragen van de Tegemoetkoming Vaste Lasten kunnen ondernemers kiezen tussen twee referentieperiodes: het eerste kwartaal van 2019 of het derde kwartaal van 2020. Het subsidiepercentage is verhoogd van 85 procent naar 100 procent. Daarbij is het maximumbedrag voor grote bedrijven verdubbeld naar 1,2 miljoen euro.
Deze ondernemerssteun is een van de steunmaatregelen voor ondernemers die financieel geraakt zijn door de coronacrisis. Sinds de zomer van 2020 hebben veel ondernemers steun gevonden in de TVL en is er meer dan 4 miljard euro naartoe gegaan.
Dit bericht heeft 0 reacties